Mannenontbijt Open Hof Kerk

De dag voedzaam beginnen voor lichaam en geest. Dat gaan we doen door middel van een goed gesprek en een lekker gezond ontbijt, waarbij de ontmoeting centraal staat.

Zaterdag 11 juni, organiseren wij een mannenontbijt voor onze gemeenteleden. Inlopen kan vanaf 8.00 uur. We starten om 8.15 uur en eindigen rond 09.45 uur. En ook voor het mannenontbijt mag u natuurlijk een mannelijk familielid, vriend of buurman meenemen. Voor deze activiteit, die kosten met zich meebrengt, vragen wij een vrijwillige bijdrage. Er zal een bus staan waarin u uw bijdrage kunt doen. Dit ontbijt wordt aanbevolen voor jong en oud! U kunt zich tot en met woensdag 8 juni voor het mannenontbijt via https://openhofkerkkatwijk.nl/inschrijving-ontbijt/ of telefonisch bij Linda Luijk op nummer 06-42038664.

Uw kerkbestuur.

Reacties gesloten.