DE Punten voor de voedselbank

Actie aanvraag Voedselbank.

Dit bericht wordt gestuurd naar de kerken in Katwijk, Rijnsburg en Valkenburg. Nood gedwongen moeten steeds meer mensen in onze omgeving gebruik gaan maken van de voedselbank omdat men de dagelijkse boodschappen niet meer kunnen kopen. Maar in deze tijd hebben ook de voedselbanken moeite om de mensen van spullen te voorzien. Want door de gestegen kosten van energie worden ook de winkeliers en supermarkten voorzichtig met het doneren van spullen voor de Voedselbank. Voedselbank Katwijk gaat een actie starten om koffiepunten van Douwe Egberts in te zamelen. De actie die ook landelijk door de Voedselbanken Nederland wordt gepromoot loopt tot Januari 2023.

De bedoeling is om van het uiteindelijke aantal punten koffie te kopen voor klanten van de voedselbank. Als Open Hof Kerk willen we graag met deze actie meewerken. Het is de bedoeling dat er in week 46 ( 14 nov/ 18 nov ) een verzameldoos komt te staan in de hal van onze kerk, om zo onze gemeenteleden mee te laten doen met het sparen van Douwe Egberts waardepunten voor de Voedselbank.

Alvast namens de diaconie en de Voedselbank hartelijk bedankt.

Reacties zijn gesloten.