Lachen en Huilen in één dienst na 25 jaar

Wij mochten op een geweldig manier afscheid nemen als koster van de Open Hof.

Dat in onze kerk veel talent schuilt is voor ons geen nieuwtje. De hele dienst klopte vanaf het begin. De dominee met zijn lieve woorden, Aad met zijn satire, geweldig. Dat de nieuwe koster beheerder goed kan zingen was bij ons ook bekend. Mijn schoonzus is die haar zangcarrière in de Glorie aan God dienst is begonnen. Kees, Paul en Jeroen met hun prachtige muziek! Heel knap om muziek, stichtelijke woorden, verdrietige en leuke gebeurtenissen, satire in één dienst bij elkaar te brengen. En dat is waar wij heel hecht in zijn met elkaar. Huilen en lachen doen we samen. Wij hebben heel veel redenen om dankbaar te zijn. We zijn heel trots dat deze kerk nog mag bestaan in deze moeilijke tijd. Ik spreek ook namens diverse collega kosters, die lovend waren over dit afscheid. Dat doen we dan ook met een gerust hart. Al verandert er veel, we mogen er vertrouwen in hebben dat de kerk in goede handen is. We hopen dat de ideeën die Kees heeft voor jong en oud gaan slagen. Maar daar heeft hij hulp bij nodig.  De Open Hof is een prachtig multifunctioneel gebouw. Dat optimaal moet worden benut. We hopen dat de jongeren en ouderen dit zien en met hun ideeën komen. En ook willen helpen. We gaan Katwijk aan den Rijn verlaten, in januari/februari over naar ons wellicht tijdelijk huis in Rijnsburg, ons geboortedorp. Maar blijven verbonden met de Open Hof. Daar zullen wij desgewenst Kees en jullie helpen. Bedankt voor uw alles, de mooie kaarten, brieven, bloemen cadeaus, te veel om op te noemen, ook de mensen die niet genoemd zijn natuurlijk bedankt.

onze wens voor jou en voor mij is:
Dat we minstens elke dag
Een fijn moment mogen beleven
Een ontmoeting, een lach
Een uitgestoken hand
Een blik vol begrip
Iets moois, iets goeds
Iets dat ons boeit
Iets waarbij we herademen
Opnieuw moed krijgen
Danken en dienen
Handen gevouwen
Vol van vertrouwen
Iets dat ons rustig maakt

Nel en Henk van Egmond

 

 

Reacties zijn gesloten.